Akcesoria TerraForm do donic miejskich. Oświetlenie oraz systemy mocowań do donic.

Oświetlenie kolekcji light

Duet idealny… Już samo podświetlenie donicy stanowi znakomitą ozdobę. W tym zestawieniu nie potrzeba nic więcej. Subtelne światło u podstawy znakomicie podkreśla kształt bryły i jej charakter. Skutecznie rozświetla okolicę i nadaje miejscu niepowtarzalnego klimatu. Element świetlny zamknięty jest w pyłoszczelnej i wodoodpornej  oprawie o stopniu szczelności IP55. Każda donica posiada własny moduł zasilania 110 – 220 V. Długi, 5 metrowy kabel ułatwi bezpieczne podłączenie donicy do zwykłego gniazda, lub bezpośrednio do wcześniej przygotowanego przyłącza elektrycznego.

Bezprzewodowy moduł LED RGB z pilotem Kabel zasilający

 

Systemy mocowań

Bezpieczeństwo to podstawa. Dzięki stalowym i odpornym systemom mocowań do ściany i podłoża, donice Extravase pozostaną nienaruszone w miejscu docelowego ich wykorzystania. System jest prosty w montażu oraz zawiera wszystkie niezbędne elementy, potrzebne do zamontowania mocowania wraz z donicą.

SYSTEM MOCOWANIA DO ŚCIAN A
+ CLASSIC | EXTRAVASE½
SYSTEM MOCOWANIA DO PODŁOŻA A
+ CLASSIC | EXTRAVASE
       
SYSTEM MOCOWANIA DO ŚCIAN B
+ ESPESSO | SCHIO CONO
+ SQUARE | PASUBIO ALTO
+ SQUARE | PASUBIO QUADRO
SYSTEM MOCOWANIA DO PODŁOŻA B
+ ESPESSO | SCHIO CONO
+ SQUARE | PASUBIO ALTO
+ SQUARE | PASUBIO QUADRO

Mocowanie do ściany

Dzięki stalowym i odpornym systemom mocowań do ściany donice pozostaną tam, gdzie powinny. System jest prosty w montażu oraz zawiera wszystkie niezbędne elementy, potrzebne do zamontowania mocowania wraz z donicą.

System mobilny

Dzięki wyposażeniu dolnej części donicy w ukryty system kół możliwe jest łatwe jej przemieszczanie, i to bez względu na obciążenie. System nie tylko ułatwia przestawianie ciężkiego pojemnika, ale również oddziela donicę od podłoża. Kółka zostały wykonane z bardzo trwałego tworzywa, co zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki mobilnemu systemowi można w prosty sposób zmienić aranżację każdej przestrzeni, wystarczy tylko przesunąć donicę po podłodze bądź ogrodowym tarasie.

DOSTĘPNE W MODELACH
+ ESPESSO | CILINDER
+ LONG | SOFT SQUARE DIVIDER
+ LONG | SPFT SQUARE LONG
+ LONG | SQUARE DIVIDER
+ LONG | SQUARE LONG
+ SQUARE | SQUARE
+ GLOBE | SOFT ROUND

System podwójnego dna

Sprawdzony i wykorzystywane na całym świecie system kontroli i dostarczania odpowiedniej ilości wody bezpośrednio do systemu korzeniowego roślin. System podwójnego dna to odpowiednio zaprojektowany, dostosowany do konkretnego litrażu donicy zbiornik wody wyposażony w moduł napowietrzania oraz otwory przelewowe. Zastosowanie układu przepływu umożliwiającego obieg powietrza obejmujący system ukorzenienia roślin - optymalizuje wzrost roślin. System otworów przelewowych reguluje optymalną ilość wody w zbiorniku, zapobiegając jednocześnie gniciu roślin w przypadku jej nadmiaru. Mobilna wkładka umożliwia wygodne czyszczenie zbiornika oraz jego dezynfekcję.

 

WIDOK Z BOKU

DOBRZE WIEDZIEĆ

dodatkowa wkładka

Termoizolacja wewnętrzna

Wewnętrzna wkładka wykonana ze styropianu jest dedykowana donicom z fiberglassu. Niewidoczna z zewnątrz, dodatkowa osłona gwarantująca osłonę przed chłodem dla nasadzonych w pojemniku roślin. 

Nóżki

Nóżki umożliwiające równe i precyzyjne ustawienie donicy na dowolnej utwardzonej powierzchni. W przypadku nierówności podłoża, można za pomocą regulacji w nóżkach w prosty i szybki sposób wypoziomować donicę. W celu maksymalnej ochrony wszystkie elementy są dodatkowo cynkowane.

REGULOWANE
KLASYCZNE

Systemy uprawne ALL IN 1

Moduł uprawny oraz system nawadniania zapewnią roślinom odpowiednią ilość wody minimalizując jednocześnie częstotliwość ich podlewania. Dodatkowo specjalna wkładka uprawna umożliwi ich łatwą wymianę bezpośrednio w pojemnikach.

 

Wkładka uprawna

Specjalna wkładka z wytrzymałego tworzywa dedykowana wybranym modelom donic. To gwarancja szybkiego i łatwego przesadzania roślin. System otworów przelewowych wewnątrz wkładki umożliwia swobodną wymianę wody. 

Panel ze szkła akrylowego

Element dedykowany donicom Prive, dostępny w dwóch rozmiarach. Wytrzymały i estetyczny dodatek, który umożliwia budowanie ścianek działowych, wydzielanie mniejszych parceli, a jednocześnie stabilna podpora dla roślin pnących.