Akcesoria TerraForm

 

Personalizacja - Logo na donicy

Logo lub treść w postaci naklejki. Szybki, niedrogi i bezinwazyjny sposób na oznakowanie donic dowolnym wzorem, logo czy herbem. Logo z folii samoprzylepnej zapewnia efekt na długie lata. Folia nie zostawia śladów kleju w przypadku ściągnięcia czy wymiany. Zapytaj Opiekuna Handlowego o szczegóły.

Dekoracje świąteczne kompatybilne z donicami

Latem miejsce na piękne kwiaty, zimą szansa na oryginalną dekorację bożonarodzeniową. Dedykowane nakładki to świetna alternatywa dla magazynowania donic czy pozostawienia ich na swoim miejscu bez roślinności z samym podłożem w środku. Przystrojona w ten sposób donica będzie prezentować się niezwykle estetycznie, z pewnością zachwyci przechodniów, ale też ograniczy koszty transportu. 

 

Duże donice z podwójnym lub pojedynczym dnem

Zaletą dużych donic jest niezwykle obszerna przestrzeń do rozwoju bryły korzeniowej, dlatego świetnie nadają się do posadzenia drzew czy krzewów. W przypadku mniejszych roślin warto wybrać opcję podwójnego dna. System działa tak, jakby wewnątrz produktu umieszczony był drugi, płytszy pojemnik. Dzięki temu zużyjesz mniej podłoża oraz wody do podlewania, a co za tym idzie, zaoszczędzisz pieniądze i czas. Dodatkowo rozwiązanie chroni korzenie przed przegrzaniem oraz wychłodzeniem, a obsadzona duża donica jest o wiele lżejsza i łatwiejsza do transportu.

 

Dopasowane donice Gianto Classic i Extravase do ławek TerraCity

Ławki miejskie Zebra i Wave tworzą z donicami Gianto Classic i Extravase 1/2 nierozłączną parę. Możesz dowolnie je komponować z gamy wielu wariantów kolorystycznych i rozmiarowych, dzięki temu Twoja ławka z donicami Gianto Classic czy Extravase 1/2 z pewnością będzie się wyróżniać.

Systemy mocowań

Bezpieczeństwo to podstawa. Dzięki stalowym i odpornym systemom mocowań do ściany i podłoża, donice Extravase pozostaną nienaruszone w miejscu docelowego ich wykorzystania. System jest prosty w montażu oraz zawiera wszystkie niezbędne elementy, potrzebne do zamontowania mocowania wraz z donicą.

SYSTEM MOCOWANIA DO ŚCIAN A
+ CLASSIC | EXTRAVASE½
SYSTEM MOCOWANIA DO PODŁOŻA A
+ CLASSIC | EXTRAVASE
       
       

Mocowanie do ściany

Dzięki stalowym i odpornym systemom mocowań do ściany donice pozostaną tam, gdzie powinny. System jest prosty w montażu oraz zawiera wszystkie niezbędne elementy, potrzebne do zamontowania mocowania wraz z donicą.

Termoizolacja wewnętrzna

Wewnętrzna wkładka wykonana ze styropianu jest dedykowana donicom ze stali oraz betonu architektonicznego. Niewidoczna z zewnątrz, dodatkowa osłona gwarantująca ochronę przed chłodem dla nasadzonych w pojemniku roślin.