TERRAFORM

TerraForm to jedna z najbogatszych na rynku kolekcji nowoczesnych, dużych donic. W naszej ofercie swoje miejsce znalazły  rozwiązania funkcjonalne i estetyczne, idealne do przestrzeni publicznych, jak również domów i biur. Produkty z kolekcji TerraForm są odpowiedzią na oczekiwania i potrzeby najbardziej wymagających Klientów, którzy szukają ciekawych możliwości aranżacji przestrzeni, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz obiektów. Bogata gama dużych donic w wielu rozmiarach, formach i kolorach pozwoli Ci znaleźć idealny wariant. Nieustannie szukamy nowych pomysłów i rozwiązań, łączących wyjątkowy design i jakość wykonania.

Grupa Terra®

Terra® Group numerem 1

w produkcji i dystrybucji innowacyjnych narzędzi do kształtowania przestrzeni miejskich

Priorytetem grupy Terra® jest zadbanie o to, aby wszyscy Klienci otrzymali nowatorskie technologie i skuteczne rozwiązania w dziedzinie aranżacji przestrzeni. Nad wszystkim czuwają najlepsi specjaliści z branży. Dzięki integracji wiedzy partnerów handlowych, ekspertów w zakresie produkcji, a także projektantów i architektów krajobrazu, produkty z oferty Terra® są zawsze najwyższej jakości.

25 lat doświadczenia

w kształtowaniu wizerunku przestrzeni miejskich

Jako producent, a także dystrybutor wysokiej klasy wyrobów naszych Partnerów, oferujemy pełen wachlarz możliwości aranżacji małej architektury. Produkty sygnowane marką Terra® możemy znaleźć w przestrzeniach miejskich i wiejskich, na osiedlach, w parkach, centrach handlowych, dworcach, hotelach, itd. Te innowacyjne rozwiązania wykorzystywane są w całej Europie i na świecie.

Najnowsze technologie

najwyższa jakość produkcji

Grupa Terra® już od 25 lat łącząc kunszt wykonania i innowacyjność, oferuje swoim Klientom produkty z najwyższej półki. Jakość jest jedną z głównych wartości wyrobów własnych i tych dystrybuowanych przez naszą firmę. Dobierając partnerów handlowych, zwracamy szczególną uwagę na aspekt jakościowy, przestrzegając przy tym kryteriów funkcjonalności, estetyki i wyjątkowego designu. Monitoring, nad którym czuwają nasi eksperci, pozwala uzyskać bardzo dobre wyniki kontroli, którym poddawane są produkty z naszej oferty.