Program dla architekta

Jesteśmy świadomi tego, jak wielki wpływ na kształtowanie poczucia piękna i podejmowanie decyzji przez konsumentów mają Architekci, Projektanci i Dekoratorzy. To Ty, pracując z Klientem na co dzień, poznajesz jego potrzeby i oczekiwania. To Ty jesteś liderem opinii i źródłem wiedzy o oryginalnych i ciekawych trendach wzorniczych.

Postaw na jakość i funkcjonalność Wybierz sprawdzone rozwiązania

Kolekcja donic TerraForm to mnogość kształtów, kolorów i materiałów. Rozbudowana paleta barw pozwala z łatwością dobrać odpowiednie produkty. Najwyższa jakość zastosowanych w produkcji materiałów gwarantuje wysoką wytrzymałość przy jednoczesnym zachowaniu dużego komfortu i funkcjonalności użytkowania.

Dostęp do platformy z narzędziami
do projektowania (modele dwg, 3ds, png, karty produktowe, baza foto)

Profesjonalne wsparcie
indywidualnego doradcy.
Niezbędne materiały
do pracy (katalogi, wzorniki materiału, sample).
Atrakcyjny system
prowizyjny i program lojalnościowy.

 

 

 

Sprawdź nasz program partnerski!

Ponad 2 tysiące modeli

...donic uznanych europejskich producentów dostępnych w stałej ofercie.

Zaprojektowane z myślą o zwolennikach zarówno klasycznych rozwiązań, jak i nowoczesnego designu. Atrakcyjne za dnia, niedające o sobie zapomnieć również w nocy. Mroźną zimą chroniące rośliny, suchym latem dostarczające im wodę. ...Dom, ogród, przestrzeń publiczna to dopiero początek architektonicznej przygody. Natomiast kwiaty i drzewa to jedynie mała część tego, czym możesz je wypełnić... Nie ograniczaj się w swoich projektach i maksymalnie wykorzystaj możliwości każdej z nich.

  

KARTY TECHNICZNE ORAZ MODELE DWG

Poniższa lista zawiera karty techniczne oraz modele DWG dla głównych produktów TerraForm, podzielonych na kolekcję. Wybierz interesujący Cię plik i pobierz go bezpośrednio z naszego serwera na swój komputer.